Διοικητικό Συμβούλιο

 

Διοικητικό Συμβούλιο

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΛΛΗΣ Δημήτριος
6944.388.935

proedros@ipachalkidiki.gr

Pallis@ipachalkidiki.gr

 

Α΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ Στυλιανός
6947.684.839

AntiproedrosA@ipachalkidiki.gr

Kampantaidis@ipachalkidiki.gr

 

Β΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ KTENA Xαρίκλεια
6978.904.909

Ktena@ipachalkidiki.gr

 

 

Γ΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗ Ευαγγελία
6981891779

 

 

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΑΓΑΝΟΣ Ιωάννης
6977.592.078

GenikosGrammateas@ipachalkidiki.gr

Tsaganos@ipachalkidiki.gr

 

ΤΑΜΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Θωμαή
6977.579.022

Tamias@ipachalkidiki.gr

Giannakopoulou@ipachalkidiki.gr

 

ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΑΠΑΣ Βασίλειος
6981880174

papas@ipachalkidiki.gr

 

ΑΝΑΠΛ.ΓΕΝ ,ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Διόνυσος
6974927515

 

 

ΜΕΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Πέτρος
6973986000

 

 

Αρμοδιότητες Αναπληρωτή Ταμία ανατίθενται στον Α΄ Αντιπρόεδρο